معماری

عناوین آموزش‌ها و پژوهشهای مرحله سوم (عین الیقین)

عناوین آموزش‌ها و پژوهشهای دوره سوم (عین الیقین)آموزش ۳

بعد از عبور از مرحله علم الیقین، انسان سالک طریقت یقین ، وارد مرحله عین الیقین می شود آن گونه که از این لفظ برداشت میشود عین الیقین مرحله ای از رؤیت تام و تمام است که در آن سالک حقایق را بدون حجاب الفاظ و مفاهیم رؤیت می نماید.

این آموزشها حضوری و خصوصی بوده و جز افرادی که مراحل قبل را بطور اکمل و اتم و زیر نظر استاد کامل طی نکرده باشند صلاحیت حضور را ندارند . ذکر این مطالب در این بخش فقط برای آگاهی و معرفی مراحل سیر و سلوک میباشد. کما اینکه مرحله بعد از عین الیقین که به (عین الیقین ) نامیده شده است مقام اخلاص کامل و انسان کامل و ولی اعظم خداوند میباشد.

 • اسرارعلوم غریبه و مدرکات ماورائی

 • عرفان تطبیقی

 • کرامات اولیاء و علوم پاراسایکولوژی

 • تفسیر باطنی و تأویلی قرآن و کتب آسمانی

 • امام شناسی دوران ظهور (شرح زیارت جامعه کبیره )

 • معرفی اساتید کامل در این دوره

۲ دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید من علاقه مند به مباحث عرفانی بالخصوص با سیره اهل بیت که راه صحیح آن است هستم و می خواهم کلاس ها ودوره ها رازیر نظر استاد شروع کنم وبه یقین واقعی وایمان راسخ دست یابم لیکن نمی توانم در جلسه ها حضوریابم بدلیل اقامت در شهرستان ، امکان ارائه دروس وچله ها از طریق سایت یا تلگرام یا تماس میسر هست؟

  • با عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگوار
   تصمیمتون مبنی بر شناخت سیره مقربین درگاه الهی برای اتصال به خداوند که همان عرفان مقربین یا حکمت ناب شیعی است؛ بهترین و سریعترین راه طی سعادت و قرار گرفتن در صراط مستقیم هست.
   لذا پرورش زیر نظر استاد نیازمند حضور مستقیم هست تا بتونیدفیض رو دریافت کنید که ان شاءالله با اشتیاقی که دارید هرچه زودتر توفیق حضور و پرورش زیر نظر یکی از اولیاء الهی براتون فراهم بشه.

   فعلاً در شهرستان شعبه نداریم اما اگر تمایل دارین مباحث بعضی از سخنرانی ها در سایت/ بخش استاد علوی/ سخنرانی ها http://fa.alavirah.ir/category/alavi-ostad/lectures/ قرار میگیره که می تونید استفاده کنید.
   الحمدلله امکان اتصال از طریق کانال های تلگرامی هم فراهم هست فقط کافیه در منو سمت راست روی یکی از کانال های تلگرامی کلیک کنید تا وارد بشین.
   در پیشگاه الهی پیروز و سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *